09120712631 bimepoosh@gmail.com
بیمه

بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسین ناظر گاز و مجری گاز

بیمه مسئولیت مدنی مهندسین ناظر گاز – بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسین ناظر گاز و مجری گاز – بیمه مسئولیت مهندسین ناظر گاز

بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسین ناظر گاز و مجری گاز

(بیمه مسئولیت مدنی مهندسین ناظر گاز و مجری گاز)

موضوع بيمه: مسئوليت بيمه گذار در قبال مالك, اشخاص ثالث و كاركنان اجرايي پروژه ساختماني بدين معني كه چنانچه در نتيجه سهل انگاري يا قصور, خطا, غفلت يا اشتباه حرفه اي بيمه گذار در محل ملك مورد نظارت یا اجرای سیستم گاز خسارت بدني و مالي به مالك, اشخاص ثالث و كارگران پروژه ساختمانی در حین کار یا در زمان بهره برداری وارد آيد و بيمه گزار مسئول جبران آن شناخته شود. بيمه گر پس از احراز مسئوليت بيمه گزار نسبت به جبران خسارت اقدام نمايد. از این بیمه تحت عناوین بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسین ناظر گاز و مجری گاز ، بیمه مسئولیت مدنی مهندسین ناظر گاز و مجری گاز و بیمه مسئولیت مهندسین ناظر گاز و مجری گاز یاد می شود.

توضیحات:

مخاطبان بیمه مسئولیت مدنی مهندسین ناظر گاز و مجری گاز ، تمامی مهندسین دارای پروانه نظام مهندسی هستند که به عنوان ناظر گاز یا مجری گاز فعالیت دارند.

خدمات منحصر به فرد ما در بیمه مسئولیت مدنی مهندسین ناظر گاز و مجری گاز :

بعد از تلاش فراوان و رایزنی های صورت گرفته با بیمه معلم موفق به تنظیم بیمه نامه ای منحصر به فرد برای مهندسین نظام مهندسی شدیم. که در آن قوی ترین شرایط با پایین ترین قیمت ارائه شده است. امیدواریم توانسته باشیم قدمی مناسب درخور جامعه شریف مهندسی برداشته باشیم.

پوشش های اضافی بیمه نامه مسئولیت حرفه ای مهندسین ناظر گاز و مجری گاز (کلوز ها)

1- پوشش اضافی مطالبات تامین اجتماعی (ماده ۶۶)

این پوشش را جدی بگیرید.!!! هرگاه حادثه ای اتفاق بیفتد که منجر به فوت یا نقص عضو کارکنان شود سازمان تامین اجتماعی با استناد به ماده ۶۶ قانون تامین اجتماعی حقوق ده سال فرد آسیب دیده را یکجا از کارفرما مطالبه می کند. و به عنوان مستمری به خانواده فرد آسیب دیده می دهد. نوع این بدهی از نوع بدهی ممتاز است بدین معنی که اگر کارفرما بدهی دیگری به شخص ثالث دیگری داشته باشد، برای پرداخت در اولویت بعدی قرار می گیرد. و تا وقتی این بدهی پرداخت نشود سازمان می تواند حساب های کارفرما را بسته نگه داشته یا حتی اموال او را مصادره کند.

(برای کارگرانی که بالای ۲۰ سال سابقه کار دارند رقم دریافتی از کارفرما برابر حقوق (سابقه کار- ۳۰) سال فرد آسیب دیده است. اگر مهندسین ناظر در حادثه ای مقصر شناخته شوند و آن حادثه منجر به پرداخت خسارت به سازمان تامین اجتماعی گردد مهندس ناظر نیز سهم می گیرد. در پک آماده ای که برای مهندسین تنظیم کرده ایم این پوشش برای هر حادثه ۵۰ میلیون تومن و برای سه نفر پرداخت می شود.

2- پوشش مسئولیت پروژه های گذشته

مسئولیت تمامی پروژه های گذشته و برگه های تعهد نظارت که قبل از صدور بیمه نامه صادر شده باشد مشروط به این که تاریخ وقوع حادثه در طول مدت بیمه نامه باشد، تحت پوشش این بیمه نامه می باشد.

3- پوشش بیمه ای برای شخص بیمه گذار

در حالت عادی با خرید این بیمه نامه تمامی کارکنان و اشخاص ثالث هم تحت پوشش قرار می گیرند ولی خود مهندس تحت پوشش نیست. در طرحی که ما آماده کرده ایم اگر برای مهندس در محل پروژه حادثه ای اتفاق بیفتد طبق آیین نامه ۸۴ شورای عالی بیمه برای هزینه های پزشکی ۵ میلیون تومان و برای غرامت فوت و نقص عضو ۱۰۰ میلیون تومان تحت پوشش قرار می گیرد.

4- پوشش پرداخت خسارت بدون رای دادگاه

مهندسانی که تا به حال به خسارت خورده اند در مورد این پوشش درک بهتری دارند زیرا فرآیند زمانبر و طاقت فرسای رفت و آمد در دادگاه را تجربه کرده اند. با خرید این پوشش در صورتی که مهندس و شرکت بیمه به توافق برسند بدون رای دادگاه خسارت قابل پرداخت خواهد بود و این روند طولانی دادگاه طی نمی شود.

5- پوشش خسارات آتی

کلیه پروژه هایی که در طول مدت اعتبار بیمه نامه مورد تایید بیمه گذار قرار گیرد و مدارک آن به سازمان نظام مهندسی ساختمان و یا شرکت ملی گاز ارائه شده به مدت ۱۵ سال تحت پوشش این بیمه نامه قرار می گیرد. در دوره تامین ۱۵ ساله حداکثر غرامت فوت و نقص عضو مورد تعهد بیمه گر برای هر نفر برابر دیه روز و حداکثر تا سقف تعهدات بیمه گر در بیمه نامه می باشد. تعهد بیمه گر یکساله بوده و پس از انقضای بیمه نامه مسئولیت بیمه گذار به مدت ۱۵ سال در رابطه با پروژه های اتمام یافته مورد نظارت همان یک سال اعتبار بیمه نامه تحت پوشش قرار می گیرد.

6- پوشش بیمه ای مازاد بر یک دیه

ممکن است در یک حادثه فرد طوری آسیب ببیند که مقصرین در دادگاه بیش از یک دیه کامل محکوم به پرداخت شوند مثلا ممکن است فرد آسیب دیده قطع نخاع شود یا نابینا شود یا حتی برایش اختلالات عصبی پیش آید که در این صورت دیه محاسبه شده بیش از یک دیه کامل است و مبلغ مازاد بر آن در قالب دیه دوم، سوم و بالاتر قابل پرداخت است. با توجه به این که درصد تقصیر مهندسین ناظر معمولا پایین است و در موارد خاص ممکن است مازاد بر یک دیه به گردن مهندس بیفتد ما در طرحی که آماده کرده ایم دیه دوم تا سقف ۲۳۱ میلیون تومان را تحت پوشش قرار داده ایم.

در عکس زیر می توانید تعهدات و قیمت بیمه مسئولیت مدنی مهندسین ناظر گاز و مجری گاز را مشاهده کنید.

مهندسین عزیز امیدواریم این طرح منحصر به فرد مورد توجه شما قرار گرفته باشه و تونسته باشیم آنطور که شایسته شماست به شما خدمت کنیم. اگر در مورد شرایط بیمه نامه سوالی داشتید می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۷۱۲۶۳۱ (مهندس جعفری) تماس بگیرید.

مراحل صدور بیمه مسئولیت مدنی مهندسین ناظر گاز و مجری گاز

دانلود پرسشنامه از همین صفحه

برای شروع فرآیند صدور ابتدا باید فرم پرسشنامه مربوط به رشته خود را دانلود کرده و مشخصات خود را در آن وارد نمایید.

ارسال پرسشنامه برای ما

بعد از پر کردن پرسشنامه از هر طریقی که راحت تر هستید پرسشنامه پرشده را برای مهندس جعفری ارسال کرده و به ایشان اطلاع دهید.

شماره مهندس جعفری

۰۹۱۰۳۰۰۸۴۵۲ – ۰۹۱۲۰۷۱۲۶۳۱

صدور بیمه نامه

بعد از اینکه فرم پر شده را برای ما ارسال کردید ما بیمه شما را صادر میکنیم و تصویر آن را برای شما میفرستیم.

سامانه استعلام اصالت بیمه مرکزی

استعلام اصالت بیمه نامه در بیمه مرکزی

بعد از اینکه تصویر بیمه نامه برای شما ارسال شد می توانید در سامانه استعلام اصالت بیمه مرکزی از اصالت بیمه نامه خود مطمئن شوید.

(برای رفتن به صفحه استعلام اصالت روی عکس کلیک کنید)

پرداخت حق بیمه بیمه پوش

پرداخت حق بیمه

بعد از اینکه از اصالت بیمه نامه خود مطمئن شدید به یکی از روش هایی که در برگه اعالم بدهکار به شما اعلام می شود، حق بیمه خود را پرداخت کرده و فیش واریز خود را برای ما ارسال می کنید.

ارسال بیمه نامه برای شما

بعد از ارسال فیش واریز، ما بیمه نامه شما را هرکجای ایران که باشید به صورت رایگان برایتان پست می کنیم.

دانلود فرم پیشنهاد بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسین ناظر گاز و مجری گاز

نمونه بیمه نامه صادر شده برای دیدن شرایط خصوصی بیمه نامه عکس را ورق بزنید

خدمات ویژه ما در بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسین ناظر گاز و مجری گاز

تیم متخصص بیمه پوش

همیاری توسط تیم متخصص

در فرآیند خرید، تیمی متخصص در زمینه مهندسی، حقوق و بیمه شما را یاری می دهد تا بیمه ای جامع و کامل متناسب با شرایط خود خریداری کنید.

صرفه جویی در هزینه بیمه پوش

صرفه جویی در هزینه

گروه بیمه پوش با توجه به داشتن نمایندگی همه شرکت های بیمه و ایجاد رقابت بین شرکت های بیمه، بیمه نامه شما را با پایین ترین نرخ ممکن تهیه می کند.

پایین ترین قیمت بیمه مسئولیت در ایران را تضمین می کنیم.

وکالت بیمه، بیمه پوش

پیگیری و اخذ خسارت

با توجه به اختیاراتی که که بیمه مرکزی برای کارگزاران بیمه داده است. گروه بیمه پوش می تواند وکالت شما را در زمینه بیمه بپذیرد و خسارات شما را پیگیری و از شرکت بیمه گر مطالبه کند.

صدور غیر حضوری و آسان

جهت رفاه حال شما مهندسان عزیز صدور این بیمه نامه به صورت غیر حضوری انجام می شود و بیمه نامه به وسیله پست پیشتاز برای شما به صورت رایگان ارسال می شود.

امتیاز دهی به این صفحه
بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسین ناظر گاز و مجری گاز

نام محصول: بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسین ناظر و مجری گاز

توضیحات محصول: مهندسین ناظر و مجری گاز که پروانه فعالیت از سازمان نظام مهندسی دارند برای انتقال ریسک مربوط به خطرات کاری خود از بیمه نامه ای تحت عنوان بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسین ناظر و مجری گاز استفاده می کنند که خسارت های مالی و جانی ناشی از قصور، اشتباه، غفلت، سهل انگاری مهندس را جبران می کند.

5

امتیاز این صفحه

بازدید کننده عزیز لطفا یک دقیقه وقت گرانبهای خود را در اختیار ما قرار دهید و با امتیاز دهی به این صفحه ما را در اطلاع رسانی به مردم عزیز ایران یاری کنید. کاربران بازدید کننده از این صفحه امتیاز روبرو را به این صفحه داده اند.

امتیاز دهی کاربران
 • کیفیت محتوای مقاله
  درحال ارسال
 • کیفیت صفحه آرایی
  درحال ارسال
 • میزان مفید بودن مقاله برای شما
  درحال ارسال
 • کیفیت تصاویر
  درحال ارسال

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *