09120712631 bimepoosh@gmail.com

بیمه درمان تکمیلی

بیمه درمان تکمیلی یکی از شاخه های مهم در بیمه های بازرگانی است که امروزه بسیار مورت توجه قرار می گیرد. با بیمه تکمیلی درمان می توان امنیت خانواده در زمان بیماری را تامین کرد.

تامین هزینه های درمانی یکی از مشکلات جوامع امروزی است به طوریکه حتی کشور های توسعه یافته که از سطح رفاه اجتماعی مقبولی برخوردارند از این امر مستثنی نیستند. در کشور ما مانند بسیاری دیگر از کشورها،  تامین هزینه های درمانی به موجب قوانین و مقررات مرتبط بر عهده سازمان های خدمات اجتماعی مانند تامین اجتماعی، خدمات درمانی، سازمان بیمه سلامت و … است و شاغلین بخش های دولتی، خصوصی، نظامی، انتظامی، مشاغل آزاد و افراد تحت تکفل آنان نزد یکی از ارائه دهندگان خدمات پایه درمانی تحت پوشش قرار می گیرند.

ایجاد بیمه تکمیلی درمان

اگر چه بیمه های درمان پایه، بخشی از هزینه های درمانی افراد جامعه را جبران می کند ولی امروزه با پیشرفت علم پزشکی و افزایش هزینه های درمانی شکاف بزرگی بین هزینه های درمان بیماری ها و تعهدات بیمه گران پایه بوجود آمده است.

اولین بیمه درمان تکمیلی

با عنایت به مراتب فوق از اوایل دهه ۷۰ این امکان برای شرکت های بیمه بازرگانی فراهم شد که به عنوان بیمه گر تکمیلی وارد عرصه بیمه درمانی شوند و با ارائه پوشش بیمه تکمیلی درمان، آن بخش از هزینه های درمان بیماری ها را که در تعهد بیمه گر پایه نیست تحت پوشش قرار دهند. با توجه به جوان بودن این رشته از بیمه های بازرگانی در کشور ما، شرکت های بیمه ابتدا فروش بیمه تکمیلی درمان را به صورت گروهی آغاز نمودند. بنابر این کارکنان واحد های بازرگانی، صنعتی و خدماتی و افراد خانواده آنها مخاطب اصلی پوشش های ارائه شده قرار داشتند و با گذشت زمان و افزایش تجارب به دست آمده امکان ارائه این پوشش به خانواده ها و افراد نیز به صورت محدود فراهم شده است.

بیمه های درمان تکمیلی
امتیاز دهی به این صفحه
بیمه درمان تکمیلی

نام محصول: بیمه درمان تکمیلی

توضیحات محصول: بیمه درمان تکمیلی یکی از شاخه های مهم در بیمه های بازرگانی است که امروزه بسیار مورد توجه قرار می گیرد. با بیمه تکمیلی درمان می توان امنیت خانواده در زمان بیماری را تامین کرد.

5

امتیاز این صفحه

بازدید کننده عزیز لطفا یک دقیقه وقت گرانبهای خود را در اختیار ما قرار دهید و با امتیاز دهی به این صفحه ما را در اطلاع رسانی به مردم عزیز ایران یاری کنید. کاربران بازدید کننده از این صفحه امتیاز روبرو را به این صفحه داده اند.

امتیاز دهی کاربران
 • کیفیت محتوای مقاله
  درحال ارسال
 • کیفیت صفحه آرایی
  درحال ارسال
 • میزان مفید بودن مقاله برای شما
  درحال ارسال
 • کیفیت تصاویر
  درحال ارسال
در بیمه تکمیلی درمان که هم اکنون از سوی شرکت های بیمه بازرگانی ارائه می شود پوشش هزینه های بستری و جراحی در بیمارستان ها و مراکز درمانی مجاز به عنوان پوشش اصلی در نظر گرفته شده است به این معنا که قرارداد بیمه درمان تکمیلی بر پایه این پوشش قابل ارائه است و سپس در صورت تمایل بیمه گذار و موافقت بیمه گر، سایر پوشش های اضافی متناسب با سقف تعهد پوشش اصلی و به شرح زیر قابل ارائه می باشد:
– زایمان اعم از طبیعی و سزارین
– افزایش سقف تعهد برای اعمال جراحی تخصصی
– هزینه های پارکلینیکی (اقدامات تشخیصی، که برای سنجش میزان پیشرفت یا بهبود بیماری و اطمینان از احیای سلامتی بیمار انجام می شود) از جمله سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن، انواع اندوسکوپی، ام آر آی، اکوکاردیوگرافی، دانسیتومتری، تست ورزش، تست آلرژی، نوار عضله، نوار عصب، شنوایی سنجی، بینایی سنجی و ….
– درمان نازایی و ناباروری
– ویزیت و دارو
– خدمات آزمایشگاهی
– دندانپزشکی
– خرید عینک طبی،  لنز طبی و سمعک
– جراحی های مرتبط با رفع عیوب انکساری چشم
– اعمال مجاز سرپایی
– تهیه اعضای طبیعی بدن
– تهیه اروتز
– تشخیص بیماری ها و ناهنجاری های جنین

مخاطبین این بیمه به سه دسته تقسیم می شوند.

 1. بیمه های درمان گروهی (این بیمه برای تمام شرکت ها و سازمان ها و اداره ها قابل اجرا می باشد و هرچه تعداد بیمه شدگان بیشتر باشد حق بیمه کمتر می شود).
 2. بیمه های درمان تکمیلی طرح خانواده (این طرح قابل استفاده برای تمام خانواده هایی است که توسط سازمان، شرکت یا اداره دیگری بیمه نشده اند).
 3. بیمه درمان تکمیلی انفرادی (این طرح برای افرادی است که نیاز دارند به صورت انفرادی بیمه درمان تکمیلی اخذ نمایند).

ما را دنبال کنید

خدمات ویژه ما در بیمه درمان تکمیلی

تیم متخصص بیمه پوش

همیاری توسط تیم متخصص

در فرآیند خرید، تیمی متخصص در زمینه پزشکی، حقوق و بیمه شما را یاری می دهد تا بیمه ای جامع و کامل متناسب با شرایط خود خریداری کنید.

صرفه جویی در هزینه بیمه پوش

صرفه جویی در هزینه

گروه بیمه پوش با توجه به داشتن نمایندگی همه شرکت های بیمه و ایجاد رقابت بین شرکت های بیمه، بیمه نامه شما را با پایین ترین نرخ ممکن تهیه می کند.

وکالت بیمه، بیمه پوش

پیگیری و اخذ خسارت

با توجه به اختیاراتی که که بیمه مرکزی برای کارگزاران بیمه داده است. گروه بیمه پوش می تواند وکالت شما را در زمینه بیمه بپذیرد و خسارات شما را پیگیری و از شرکت بیمه گر مطالبه کند.

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *