09120712631 bimepoosh@gmail.com
بیمه

بیمه آتش سوزی

بیمه آتش سوزی – بیمه آتشسوزی

بیمه آتش سوزی

موضوع بیمه آتش سوزی ، تأمین خسارت و جبران زیان‌های مالی و مادی است که بر اثر وقوع خطر آتشسوزی به اموال و دارائی‌های منقول و یا غیرمنقول بیمه گذار اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی وارد می‌شود. بنابراین در بیمه آتشسوزی ، خسارت‌های مالی مورد تأمین قرار می‌گیرند نه خسارت‌های جانی و بدنی. لذا، درصورتیکه صدمه‌ای به افراد برسد، معمولاً این بیمه آنرا پوشش نمی‌دهد. لازم به ذکر است که خسارت وارد به اموال اشخاص ثالث بر اثر وقوع آتشسوزی که مطابق قانون، موجب مسئولیت و پاسخ‌گویی بیمه‌گذار شود نیز همراه پوشش خطر آتشسوزی یا به‌طور جداگانه از طریق بیمه‌ نامه مسئولیت مدنی مورد تأمین بیمه‌گران قرار می‌گیرند. بیمه آتش‌سوزی مانند سایر شاخه‌های بیمه اموال، شامل اصل غرامت، قاعده جانشینی، اصل حسن نیت، قاعده نفع بیمه‌ای و قاعده نسبی سرمایه و حق‌بیمه می‌باشد.

بیمه آتشسوزی حافظ سرمایه شما بیمه گذاران عزیز در مواقع بحرانی می شود و می تواند دسترنج چندین و چند ساله شما عزیزان را حفظ کند.

شما می توانید با اعتماد به گروه بیمه پوش یک همراه متخصص در زمینه خرید انواع بیمه نامه آتش سوزی داشته باشید. در صورت وقوع خسارت نیز میتوانید با مطلع کردن ما از وقوع خسارت و تهیه گزارش توسط کارشناسان ما، خسارت خود را جامع و کامل اخذ کنید.

در ادامه رشته های مختلف بیمه آتشسوزی را به شما عزیزان معرفی می کنیم. امیدواریم مطالب ما مورد توجه شما قرار گیرد.

کارگزاری رسمی بیمه وفادار کد ۸۵۹

ما را دنبال کنید

امتیاز دهی به این صفحه
بیمه آتش سوزی ، بیمه آتشسوزی

نام محصول: بیمه آتش سوزی

توضیحات محصول: بیمه آتش سوزی حافظ سرمایه شما بیمه گذاران عزیز در مواقع بحرانی می شود و می تواند دسترنج چندین و چند ساله شما عزیزان را حفظ کند.

5

امتیاز این صفحه

بازدید کننده عزیز لطفا یک دقیقه وقت گرانبهای خود را در اختیار ما قرار دهید و با امتیاز دهی به این صفحه ما را در اطلاع رسانی به مردم عزیز ایران یاری کنید. کاربران بازدید کننده از این صفحه امتیاز روبرو را به این صفحه داده اند.

امتیاز دهی کاربران
 • کیفیت محتوای مقاله
  درحال ارسال
 • کیفیت صفحه آرایی
  درحال ارسال
 • میزان مفید بودن مقاله برای شما
  درحال ارسال
 • کیفیت تصاویر
  درحال ارسال

6 Comments

 1. خريد عسل

  سلام سايت خوبي داريد ممنون بابت زحمات

  Reply
  • bimepoosh

   خیلی ممنون لطف دارین

   Reply
 2. چاپ مقاله

  سلام سپاس از زحمات بی کران شما در راستای مدیریت بهتر و محتوی بسیار با کیفیتتان

  Reply
 3. bimepoosh

  ممنون

  Reply

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *