09120712631 bimepoosh@gmail.com

بیمه درمان تکمیلی خانواده

بیمه درمان تکمیلی خانواده یکی از خدمات بسیار جذاب برای خانواده ها است. امروزه هزینه های درمانی جزو سنگین ترین هزینه ها برای هر خانواده هستند که می توانند حتی سرنوشت یک خانواده را عوض کنند. در چنین شرایطی افراد بخشی از هزینه های پیش بینی نشده درمانی خود را به شرکت های بیمه منتقل می کنند. اما اکثر شرکت های بیمه خدمات درمانی را صرفا به صورت گروهی ارائه می دهند و با توجه به اینکه سرپرست  خیلی از خانواده ها دارای شغل آزاد هستند یا در مکان هایی خدمت می کنند که فاقد پوشش بیمه تکمیلی است، برخی از شرکت های بیمه، خدمات بیمه درمان تکمیلی خانواده را برای خانواده ها نیز ارائه دادند که در ادامه به معرفی این طرح ها می پردازیم.

مخاطبین بیمه تکمیلی خانواده

مخاطبین بیمه تکمیلی خانواده، آن دسته از خانواده هایی هستند که سازمان محل خدمت آن ها به صورت گروهی بیمه درمان تکمیلی خریداری نکرده است.

شرکت بیمه ملت و بیمه آسماری خدماتی مناسب برای این دسته از خانواده ها ارائه کرده اند که بخش زیادی از مشکلات خانواده ها را حل می کند. البته طبیعی است که قیمت چنین بیمه ای از بیمه های گروهی گرانتر باشد ولی قطعا قیمت این بیمه ها در مقابل خسارت های احتمالی بسیار ناچیز است.

شما می توانید با اعتماد به گروه بیمه پوش از طرح بیمه درمان تکمیلی خانواده استفاده کنید. حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید و در مورد چگونگی خدمات این بیمه ها سوال کنید.

کارگزاری رسمی بیمه وفادار کد ۸۵۹ در خدمت شما خانواده های عزیز.

امتیاز دهی به این صفحه
بیمه تکمیلی خانواده

نام محصول: بیمه درمان تکمیلی خانواده

توضیحات محصول: بیمه درمان تکمیلی خانواده یکی از خدمات بسیار جذاب برای خانواده ها است. امروزه هزینه های درمانی جزو سنگین ترین هزینه ها برای هر خانواده هستند که می توانند حتی سرنوشت یک خانواده را عوض کنند. در چنین شرایطی افراد بخشی از هزینه های پیش بینی نشده درمانی خود را به شرکت های بیمه منتقل می کنند. اما اکثر شرکت های بیمه خدمات درمانی را صرفا به صورت گروهی ارائه می دهند و با توجه به اینکه سرپرست  خیلی از خانواده ها دارای شغل آزاد هستند یا در مکان هایی خدمت می کنند که فاقد پوشش بیمه تکمیلی است، برخی از شرکت های بیمه، خدمات بیمه درمان تکمیلی خانواده را برای خانواده ها نیز ارائه دادند.

5

امتیاز این صفحه

بازدید کننده عزیز لطفا یک دقیقه وقت گرانبهای خود را در اختیار ما قرار دهید و با امتیاز دهی به این صفحه ما را در اطلاع رسانی به مردم عزیز ایران یاری کنید. کاربران بازدید کننده از این صفحه امتیاز روبرو را به این صفحه داده اند.

امتیاز دهی کاربران
 • کیفیت محتوای مقاله
  درحال ارسال
 • کیفیت صفحه آرایی
  درحال ارسال
 • میزان مفید بودن مقاله برای شما
  درحال ارسال
 • کیفیت تصاویر
  درحال ارسال

بیمه درمان تکمیلی طرح خانواده

بیمه ملت

بیمه درمان تکمیلی طرح خانواده

بیمه آسماری و SOS

ما را دنبال کنید

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *